اتوبار تهران شمال

اتوبار تهران شمال با استفاده از متد های جدید روز دنیا خدمت شما عزیزان میباشد

باتو بار در خدمت تمام مردم عزیز تهران میباشد

02188878119

بسته بندی شیک

تمام کالاهای شما با استفاده از کارتن های مناسب بسته بندی میشود

حمل با احتیاط

تمام کالاهای شما با احتیاط کامل حمل شده و هیچ گونه آسیبی به آنها وارد نمی‌شود

چیدمان اثاثیه

تمام کالاهای شما بعد از حمل بار به وسیله ی ما جابجا شده و در هرجایی که بخواهید قرار میگیرد

باتو بار در شمال تهران

Who Are We?
 

باربری و اتوبار ما با قابلیت باربری اثاث منزل ، اسباب کشی منازل و ادارات در سراسر ایران، شبکه گسترده‌ای است که روش‌های نوین بسته‌بندی، حمل اثاثیه تنها به سبک سلیقه مشتریان، فن‌آوری‌های به‌روز، نوآوری و افراد متخصص را شامل می شود .

 

تماس با ما

اتوبار و باربری باتو بار

ملاک تشخیص یک باربری ایمن:

استفاده از خاورهای نو با اتاقک های تمیز,استفاده از کادر فنی و اجرایی مجرب, کارشناسان فروش خبره در پاسخگویی و ارائه مشاوره درست و هدفمند

 
دلایل ممتاز بودن یک اتوبار موفق:

دقت در امر حمل و نقل و جا به جایی اثاثیه,زمان بندی دقیق,احترام و برخورد مناسب کارکنان مجموعه ی ظریف باv چیدمان درست اثاثیه در منزل جدید

 
مراحل باربری به صورت مختصر:

خدمات صفر تا صد اسباب کشی را انجام می دهیم ارائه خدمات به گونه ای می باشد که در مرحله اول خدمات تخصصی بسته بندی وسایل منزل انجام می شود و در مرحله بعد خدمات حمل بار و حمل اثاثیه منزل را برای شما انجام می دهد و در نهایت خدمات چیدمان وسایل منزل را برای شما انجام داده و در نهایت کلیه اسباب و وسایل منزل در خانه شما خواهند چید

 
باربری و حمل بار به شهرستان

این شرکت خدمات حمل بار به شهرستان را نیز برای شما با خاورهای برگشتی برای ارائه قیمت هر چه بهتر و ارزانتر انجام می دهد این شرکت خدمات تخصصی خود را به تمامی شهرهای ایران انجام می دهد ، این باربری با داشتن سابقه ای کامل در زمینه حمل بار به شهرستان در خدمت شما عزیزان خواهد بود

همین حالا با ما تماس بگیرید

در کوتاه ترین زمان ممکن به شما پاسخ خواهیم داد

 

 
باربری در خیابان عسکری
admin admin

باربری در خیابان عسکری

باربری در خیابان عسکری

باربری در خیابان عسکری: اثاث کشی یعنی جمع آوری بسته بندی و بارگیری باربری و چیدن اثاثیه از یک منزل به منزل دیگر با سرعت و دقت ملا هزینه متناسب و بدون کمترین آسیب و خسارت و در نهایت آرامش و احترام از مراحل اسباب کشی می توان به جمع آوری اساسی برنامه ریزی و زمان بندی جمع آوری نام برد بسته بندی لوازم و اثاثیه منزل منظور همان پکیج کردن وسایل با کارتون و لوازم مورد نیاز است .بارگیری و باربری به پروسه انتقال اساسی بسته بندی شده به ماشین باربری و حمل آن به محل جدید گفته می شود منظور از چیدمان هم باز کردن جعبه ها و کارتون ها و چیدن لوازم در محل جدید است باربری با تو بار صفر تا صده جابجایی و حمل و نقل شما را بر عهده می گیرد و با استفاده از نیروهای متخصص و رانندگان مجرب این اطمینان را به شما می دهد که وسایل تان را از هر نقطه ایران به نقطه دیگر و یا از هر نقطه تهران به نقطه دیگر در کماله و بدون دیدن صدمه انجام میدهد.

بسته بندی و جمع آوری لوازم

 باربری در خیابان عسکری: قبل از شروع اثاث کشی با کمک گرفتن از اعضای خانواده یک برنامه ریزی دقیق برای جمع آوری اثاثیه داشته باشید و مشخص کنید هر یک از اعضای خانواده چه مسئولیتی در این پروسه و بسته بندی وسایل داشته باشند.

 آن نکاتی که باید رعایت شود را می گوییم یک اینکه اتاق خواب یا فضای مناسب برای جمع کردن اساسی ملوازم در نظر بگیرید که به درب خروجی منزل و راه پله ها یا آسانسور نزدیک باشد و این که جلوی تردد شما را نگیرد این کار سرعت نقل مکان شما را تا حد زیادی افزایش می‌دهد نکته دوم این است که بعد از لوازم مانند اثاثیه شکستنی و همینطور گل و گیاه نیازمند دقت و مراقبت بیشتری هستند.

 فضای مناسب و دور از محل تردد برای این گونه لوازم باید در نظر گرفته شود.

 نکته سوم این است که کودکان ما را در زمان اسباب کشی فراموش نکنیم حتی مقدور آنها را از شرایط اثاث کشی دور نگه داریم این جابجایی ابتدا تاثیر مثبتی بر آنها ندارد ترک کردن محلی که با آن موضوع مهمی برای آنها تلقی می‌شود .

چهارم اینکه اگر قصد دارید مبلمان منزل خود را تغییر دهید بهترین زمان انتخاب آن در موقع اثاث کشی است چرا که اولا هجمه لوازم شما تا حد زیادی کاهش پیدا می کنه و دوم اینکه کارگاه‌های تعمیر مول معمولا هزینه هایی برای حمل و نقل بار از شما دریافت نمی کند .

آخر اینکه اگر جابجایی اثاثیه سنگین در این مرحله از اسباب کشی بسیار مهم و ضروری است پس بهتر است از کارگران حرفه ای در این قضیه کمک بگیرید و سلامتی خودتان را به خطر بیندازید.

نکات مهم و ضروری در بسته بندی لوازم

باربری در خیابان عسکری: بسته بندی لوازم مهمترین مرحله در اساس کشی است .

حال مواردی را ذکر می کنیم که در بسته بندی مهم و با اهمیت است. وسایل خانگی برقی حتما باید در بسته های ضد ضربه قرار بگیرند.

 کتاب ها را هرگز به صورت درهم ریخته جابجا نکنید کارتون سایز مناسب و محکم برای آنها تهیه کنید لوازم شکستنی در سایز مناسب و در کارتن و جعبه محکم و مقاوم ثابت شود به وسیله روزنامه و یا پلاستیک های حباب دار لپ تاپ و کامپیوتر.

 بهتر است این وسایل را پس از بسته بندی با ماشین سواری خودتان جابجا و حمل و نقل کنید لباس ها را در پکیج های محکم بسته بندی کنید فرش ها را به صورت لوله شده بسته بندی کنید و از تا کردن آن پرهیز نمایید خرده ریزها رونیز در کارتون های مناسب گذاشته و با ماژیک روی کارتون ها از محتویات داخل جعبه بنویسید.

 مواد غذایی را می توانید در بسته بندی های مخصوص قرار بدهید و مواد غذایی خشک را نیز حتما در کارتون بگذارید.

 لوستر لامپ و وسایل حمام و آینه های سرویس بهداشتی تابلوها پرده ها خورده ریز های داخل کابینت از قبیل وسایلی هستند که در اسباب کشی به فراموشی سپرده می شود پس بهتر است آنها را حتماً در لیستی بنویسید تا فراموش نکنید.

بارگیری و باربری در اثاث کشی

حال وقت آن است که وسایل بسته بندی شده از داخل منزل به ماشین مورد نظر هم گردد و فقط باید احتیاط کنید کارگر باربری اسباب کشی می‌داند که باید چه کار کند بعد از اینکه تمام وسایل به ماشین مورد نظر منتقل شد حال راننده باید با رعایت قوانین و مراعات شرایط ماشین وسایل را به منزل جدید یا محل مورد نظر برساند بعد از رسیدن کارگران دوباره تمام وسایل را به منزل جدید انتقال میدهد موسسه با دوبار در تمام پروسه در کنار شما خواهند بود.

 

 

مطلب قبلی باربری در خیابان جورمند
مطلب بعدی باربری در خیابان نورافشار یکم
Print
283 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

فایل ها برای دانلود

نوشتن یک نظر

اين فرم نام، ايميل، آدرس IP و نظرات شما را جمع مي کند تا بتوانيم نظرات شما را در وب سايت پيگيري کنيم. براي اطلاعات بيشتر، قوانين و مقررات و سوالات متداول ما را بررسي کنيد، در آنجا اطلاعات بيشتري در مورد نحوه و چگونگي ذخيره اطلاعات شما در اختيار شما قرار مي دهيم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته