اتوبار تهران شمال

اتوبار تهران شمال با استفاده از متد های جدید روز دنیا خدمت شما عزیزان میباشد

باتو بار در خدمت تمام مردم عزیز تهران میباشد

02188878119

بسته بندی شیک

تمام کالاهای شما با استفاده از کارتن های مناسب بسته بندی میشود

حمل با احتیاط

تمام کالاهای شما با احتیاط کامل حمل شده و هیچ گونه آسیبی به آنها وارد نمی‌شود

چیدمان اثاثیه

تمام کالاهای شما بعد از حمل بار به وسیله ی ما جابجا شده و در هرجایی که بخواهید قرار میگیرد

باتو بار در شمال تهران

Who Are We?
 

باربری و اتوبار ما با قابلیت باربری اثاث منزل ، اسباب کشی منازل و ادارات در سراسر ایران، شبکه گسترده‌ای است که روش‌های نوین بسته‌بندی، حمل اثاثیه تنها به سبک سلیقه مشتریان، فن‌آوری‌های به‌روز، نوآوری و افراد متخصص را شامل می شود .

 

تماس با ما

اتوبار و باربری باتو بار

ملاک تشخیص یک باربری ایمن:

استفاده از خاورهای نو با اتاقک های تمیز,استفاده از کادر فنی و اجرایی مجرب, کارشناسان فروش خبره در پاسخگویی و ارائه مشاوره درست و هدفمند

 
دلایل ممتاز بودن یک اتوبار موفق:

دقت در امر حمل و نقل و جا به جایی اثاثیه,زمان بندی دقیق,احترام و برخورد مناسب کارکنان مجموعه ی ظریف باv چیدمان درست اثاثیه در منزل جدید

 
مراحل باربری به صورت مختصر:

خدمات صفر تا صد اسباب کشی را انجام می دهیم ارائه خدمات به گونه ای می باشد که در مرحله اول خدمات تخصصی بسته بندی وسایل منزل انجام می شود و در مرحله بعد خدمات حمل بار و حمل اثاثیه منزل را برای شما انجام می دهد و در نهایت خدمات چیدمان وسایل منزل را برای شما انجام داده و در نهایت کلیه اسباب و وسایل منزل در خانه شما خواهند چید

 
باربری و حمل بار به شهرستان

این شرکت خدمات حمل بار به شهرستان را نیز برای شما با خاورهای برگشتی برای ارائه قیمت هر چه بهتر و ارزانتر انجام می دهد این شرکت خدمات تخصصی خود را به تمامی شهرهای ایران انجام می دهد ، این باربری با داشتن سابقه ای کامل در زمینه حمل بار به شهرستان در خدمت شما عزیزان خواهد بود

همین حالا با ما تماس بگیرید

در کوتاه ترین زمان ممکن به شما پاسخ خواهیم داد

 

 
باربری در خیابان نورافشار یکم
admin admin

باربری در خیابان نورافشار یکم

باربری در خیابان نورافشار یکم

باربری در خیابان نورافشار یکم: در این مطلب می خواهیم درباره بیمه باربری برای شما توضیح دهیم از قدیم الایام نیز بیمه وجود داشته است در قرون وسطا سرمایه داران و مالکان کشتی از بیمه نامه استفاده می کردند بیمه نیز در طی دوران سیر تکاملی خود را گذرانده تا به شکل امروزی در آمده است.

 بیمه حمل و نقل و باربری کالا بیمه ای است که به موجب آن گر در مقابل دریافت حق بیمه از بیمه گذار متعهد به این می‌شود.

 در جریان حمله کالا از نقطه مبدا به نقطه مقصد اگر و سایر مورد خسارت قرار بگیرند بیمه گذار هزینه‌هایی را در رابطه با این خطرات متحمل می شود و پرداخت می نماید و اینکه در بعضی از موارد زیان وارد شده به اشخاص ثالث نیز از طریق بیمه جبران می گردد. 

شرکت با تو بار نیز در صورت دلخواه وسایل شما را بیمه می کند حال میخواهیم با اصطلاحات عمومی بیمه آشنا شویم.

 اصطلاحات بیمه

 باربری در خیابان نورافشار یکم:بیمه گر: موسسه بیمه ای است که مشخصات آن در بیمه نامه درج شده است و در ازای دریافت حق بیمه متعهد به این می‌شود خسارت‌های احتمالی را طبق شرایط درج شده در بیمه نامه پرداخت نمایند.بیمه گذار: بیمه گذار به شخص حقوقی یا حقیقی مذکور در این بیمه نامه است که بیمه را خریداری می نماید و متعهد می شود که حق بیمه آن را پرداخت کند. ذی نفع: به شخص گفته می شود که بنا به درخواست بیمه‌گذار نام وی را در این بیمه نامه درج کند و یا تمام یا بخشی از وسایل خسارت به وی پرداخت شود.حق بیمه: به مبلغی گفته می‌شود که در بین نامه مشخص شده بیمه‌گذار وظیفه دارد که آن را هنگام صدور بیمه نامه یا به ترتیبی که در بیمه نامه مشخص گردیده به بیمه گر پرداخت نماید.موضوع بیمه: موضوع بیمه اموال درج شده در جدول مشخصات این بیمه نامه می باشد.مدت اعتباربیمه نامه: زمان این بیمه نامه بر اساس شرایط کلوز پیوست می گردد اما در مورد حمل غیر دریایی یا ترکیبی یکی از جایگزین های زیر استفاده میشود در مورد حمله هوایی سی روز پس از رسیدن هواپیمای حامل وسایل به فرودگاه کشور مقصد. در مورد حمله زمینی پس از ۶۰ روز از ورود کالا به مرز زمینی کشور مقصد. مدت های ذکر شده  درخواست بیمه‌گذار موافقت بیمه گر با پرداخت حق بیمه اضافی قابل تمدید می‌باشد.

 انواع بیمه باربری بر اساس محدوده جغرافیایی

 باربری در خیابان نورافشار یکم: بیمه باربری و حمل و نقل وارداتی اختصاص به کالاهایی است که توسط اص حقیقی و حقوقی از کشورهای خارجی خریداری می‌شود و به صورت های خریدهای براتی بدون انتقال ارز و یا از طریق اعتبارات اسنادی انجام می‌گیرد و با توجه به قوانین جاری خرید این بیمه برای واردکنندگان کالا اجباری است.

بیمه باربری و حمل و نقل صادراتی کالاهایی که از ایران به کشورهای خارجی هم می گردند بر اساس انواع شرایط فروش نیاز به بیمه صادراتی دارند خاطر این بیمه شرکت‌های بیمه کالاهای صادره از کشور ایران تا کشور مقصد را تحت پوشش خود قرار می دهند. بیمه باربری و حمل و نقل ترانزیت: مبدا و مقصد برخی از هم را در خارج از کشور ایران بوده و امکان دارد این کشور در مسیر هم قرار داشته باشد به بیمه نامه های مربوط به این نوع سردردها بیمه‌های ترانزیت می‌گویند و نرخ و شرایط بیمه نامه های صادراتی برای آنها مورد استفاده قرار گرفته می شود برای صدور این بیمه نامه ها مجوز مدیریت بیمه باربری الزامی است. بیمه باربری و حمل و نقل داخلی به کلیه تولیدات و محموله هایی که توسط تولیدکنندگان و تاجران در محدوده جغرافیایی کشور ایران جابجا و حمل و نقل می گردد توسط این بیمه تحت پوشش بیمه‌ای از شرکت‌های بیمه قرار می‌گیرند.

سهم بیمه گذار از خسارت

 باربری در خیابان نورافشار یکم: در مجموعه شرایط ها به علت پوشش خطرات اضافی در ایران معادل سه درصد ارزش هر بسته خسارت دیده تحت عنوان فرانشیز به عهده بیمه گذار است به منظور از بسته کوچکترین واحد بسته‌بندی مندرج در بارنامه میباشد. شرکت با تو بار با سابقه درخشان در زمینه حمل و نقل و باروری ارائه دهنده انواع بیمه ها برای انواع بارهای شما می باشد شرکت در محدوده نیاوران در شمال تهران نیز خدمات ارائه می دهد.

 

مطلب قبلی باربری در خیابان عسکری
مطلب بعدی باربری در خیابان چناران آمنه
Print
269 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

اين فرم نام، ايميل، آدرس IP و نظرات شما را جمع مي کند تا بتوانيم نظرات شما را در وب سايت پيگيري کنيم. براي اطلاعات بيشتر، قوانين و مقررات و سوالات متداول ما را بررسي کنيد، در آنجا اطلاعات بيشتري در مورد نحوه و چگونگي ذخيره اطلاعات شما در اختيار شما قرار مي دهيم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته